... bo dla nas liczy się właśnie jakość
Masz pytanie? Zadzwoń:
+48 032 642 37 47
Polskok - sprzęt sportowy dla każdego - wersja polska Polskok - english version
WYSZUKIWARKA
NASZA OFERTA
facebook icon
youtube icon twitter icon
NEWSLETTER

Zapisz się na bezpłatny newsletter Polskok
Zobacz co dostaniesz »»

Adres e-mail
Imię
Województwo

Kontakt

 

Adres do korespondencji:

Polskok Sp. z o.o.
ul. Wodzińska 1
32-500 Chrzanów

Telefon:

tel: +48 (0)32 642 37 47
kom.: +48 509 244 745
fax: +48 (0)32 642 37 47 wew. 25

E-mail:

polskok@polskok.com.pl

Godziny pracy:

Pon - Pt 7:00 - 15:00

Przerwa śniadaniowa:

Godz. 10:00 - 10:30

Dane rejestrowe:

REGON: 356883618
NIP: PL 628-208-48-14
KRS: 0000219300
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE
XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRS
Kapitał Zakładowy: 75 000,00 PLN

Dział handlowy:

Nadija Berny
Nr wewnętrzny: 103
nadija.berny@polskok.com.pl

Angelika Kozub
Nr wewnętrzny: 102
angelika.kozub@polskok.com.pl

Robert Sobek
Nr wewnętrzny: 101
robert.sobek@polskok.com.pl

Spedycja:

Magdalena Radwańska
Nr wewnętrzny: 112
logistyka@polskok.com.pl

Zaopatrzenie:

Katarzyna Chmielowska
Nr wewnętrzny: 111
katarzyna.chmielowska@polskok.com.pl

Dział produkcji:

Piotr Zasłona
Nr wewnętrzny: 109
piotr.zaslona@polskok.com.pl

Kamil Wnęk
Nr wewnętrzny: 110
kamil.wnek@polskok.com.pl

Paweł Głowacz
Nr wewnętrzny: 108
pawel.glowacz@polskok.com.pl

Księgowość / Kadry:

Beata Piegza
Nr wewnętrzny: 106
ksiegowosc@polskok.com.pl

Patrycja Wierzbic
Nr wewnętrzny: 104
patrycja.wierzbic@polskok.com.pl


Formularz kontaktowy

 
Imię i nazwisko:*

Nazwa firmy:

Telefon*:

Email*:
Temat:

Wiadomość*:

* - pole obowiązkowe



Jak do nas dojechać

 
Współrzędne: N 50°09'07" E 19°24'36"


Wyświetl większą mapę

Partnerzy i Przyjaciele

ProGame AirTrack Factory Janssen-Firtsen Spieth Agglorex UWW tv sport Idokan federacja belgia Parbat Shido stramatel MZAS viet wietnamskie sztuki walki Eurotramp ProGame AirTrack Factory Janssen-Firtsen Spieth Agglorex UWW tv sport Idokan federacja belgia Parbat Shido stramatel MZAS viet wietnamskie sztuki walki Eurotramp